• Bawimy się i uczymy wykorzystując klocki Meli – Constructor.

• Podczas zajęć świetlicowych uczniowie klasy I przenieśli się w świat robotów, statków kosmicznych i innych dziwnych stworów, które tylko może wykreować dziecięca wyobraźnia.
        Działania twórcze m.in. Wojtka, Szymona, Ani przyniosły efekt w postaci makiety miasta dalekiej przyszłości. Kto wie? Może naszą przyszłość wspomagać będą takie właśnie mechaniczne indywidua.

Opracowała: Anna Krakowska-Wierzbik

#LabolatoriaPrzyszłości# #LaboratoriaPrzyszlosci

• Smacznie i zdrowo

• Oto kolejna odsłona wykorzystania sprzętu w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Tym razem uczniowie klasy 5a przy użyciu robotów kuchennych przygotowali koktajle owocowe. To był ostatni etap zajęć z cyklu o zdrowym stylu życia. Uczniowie przygotowali same zdrowe i smaczne produkty do zrobienia napojów, a były to: maliny, banany, gruszki, jeżyny, truskawki, zielona pietruszka oraz jogurty naturalne.
        Dzieciom wyszły pyszne koktajle, które staną się stałym elementem ich odżywiania, co sami stwierdzili.
        Zapraszam do galerii.

Opracowała: Julia Kokot

#LaboratoriaPrzyszłości i #LaboratoriaPrzyszlosci

• Elektronika wokół nas.

• Dzień Dziecka to doskonały moment, by wykorzystać do realizacji tematyki lekcji naukę poprzez zabawę. Podczas zajęć techniki uczeń klasy szóstej budował przy wykorzystaniu zestawu Boffin II Green Energy, zakupionego w ramach projektu "Laboratoria Przyszłości" z działaniem przełączników przyciskowych, diod LED, przewodów stykowych. Zbudowane zostały dwa projekty.

Opracowała: Aneta Rajda

#LaboratoriaPrzyszłości  #LaboratoriaPrzyszlosci