• Samorząd Uczniowski 2023/2024:

• Kateryna Molchanova

Maciej Kusek

Milena Lany

• Samorząd uczniowski 2022/2023

• Mamy Samorząd Uczniowski
        Każdy uczeń i uczennica z prawem głosu – klasy 4-8, ma wpływ na to jak będzie wyglądało życie szkoły. Ważny jest każdy głos, zwłaszcza jeśli chodzi o wybór najważniejszych reprezentantów społeczności szkolnej, czyli Samorządu Uczniowskiego. W tym roku w szranki stanęły 3 uczennice i 2 uczniów. Przez trzy dni mieli okazję prowadzić swoją kampanię wyborczą, podczas której zaprezentowali swoje programy i starali się przekonać do siebie niezdecydowanych wyborców.
        14 września 2022r., powołana zgodnie z regulaminem komisja wyborcza, przeprowadziła wybory do Samorządu Uczniowskiego SP nr 36 im. K.K.Baczyńskiego w Katowicach.

Oto wyniki:

przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Martyna B. kl. 8a
        zastępca Samorządu Uczniowskiego – Szymon Sz. kl. 8c
        sekretarz Samorządu Uczniowskiego – Adam H. kl. 8b
        członkinie Samorządu Uczniowskiego – Aleksandra M. kl. 6a, Maja K. kl. 6a

Bardzo aktywnie w pracach samorządu uczestniczą również Oskar J. i Karol G. z kl. 8a

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy na cały rok szkolny 2022-2023.