• Witamy po wakacjach!

• Drogie Uczennice! Drodzy Uczniowie!

Życzymy Wam, by nauka w rozpoczynającym się roku szkolnym 2021/2022 była udaną przygodą, zapewniającą poznawanie świata i rozwijanie własnych talentów.

Wierzymy, że czas spędzony w szkole zaowocuje zdobywaniem nowej wiedzy
          i umiejętności, ciekawymi zajęciami w przyjaznej i życzliwej atmosferze oraz wspaniałymi, trwałymi przyjaźniami.

1 września witamy Was wszystkich bardzo serdecznie, szczególnie ciepło tych, którzy po raz pierwszy przekraczają progi naszej szkoły. Niech radość i entuzjazm towarzyszą Wam podczas całej drogi edukacyjnej.

Dyrekcja,  Grono Pedagogiczne i Pracownicy Szkoły.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

• godz. 9.00 - 10.00
          klasy II oraz III (z wychowawcami w salach)

godz. 10.00 - 10.30
          klasy V i VI (z wychowawcami w salach)

godz. 10.45 - 11.15
          klasy VII oraz klasa VIII B i VIII C (z wychowawcami w salach)

godz. 11.30 - 12.00
          klasy IV początek w SALI GIMNASTYCZNEJ,
          następnie przejście do sal lekcyjnych z wychowawcami

godz. 11.45 - 12.15
          klasa VIII A (z wychowawcą w sali)

godz. 12.30 - 13.30
          klasy I początek w SALI GIMNASTYCZNEJ,
          następnie przejście uczniów do klas z wychowawcami,
          a rodzice zostają w sali z dyrektorem
          Do szkoły wchodzi dziecko z jednym rodzicem.
          Dzieci przychodzą bez "rogów obfitości" pierwszoklasisty.

Klasy I - IV wchodzą do szkoły wejściem głównym.
          Klasy V - VIII wchodzą do szkoły wejściem od strony boiska.

Sale lekcyjne, w których poszczególne klasy będą miały spotkania
          z wychowawcami, zostaną wywieszone na drzwiach wejściowych w dniu rozpoczęcia.

• Powrót do dziennika Librus Synergia

• Szanowni Państwo

W roku szkolnym 2021/2022 wracamy do dziennika Librus Synergia. Dane logowania do dziennika i informacje dotyczące pierwszego logowania uczniowie otrzymają od wychowawców klas w pierwszych dniach września. Loginy do dziennika Librus Synergia są numeryczne. Uczeń także może korzystać z dziennika dodając do loginu rodzica/opiekuna literę „u”. Dziennik jest również dostępny w wersji mobilnej.

Od 1 września wygasa dostęp do dziennika Vulcan.

Pozdrawiam, życząc wiele satysfakcji z osiągnięć i sukcesów Państwa dzieci w nowym roku szkolnym oraz przyjemnej obsługi dziennika Librus Synergia.

Barbara Duchowicz
          Szkolny administrator dziennika Librus Synergia

• Wyprawka szkolna

• Wyposażenie ucznia pierwszej klasy:

1. Zeszyty "3 linie" - 16-kartkowy, "kratka" - 16-kartkowy

2. Piórnik wyposażony w: pióro na naboje, ołówek, gumkę, temperówkę, kredki ołówkowe, mazaki, nożyczki (zaokrąglone), klej (w sztyfcie), linijkę 20 cm

3. Przybory plastyczne (spakowane do teczki): blok rysunkowy biały i kolorowy, techniczny - biały i kolorowy, papier kolorowy, tzw. wycinanki, farby plakatowe, pastele olejne, pędzle (różnej długości), plastelina.

4. Strój gimnastyczny: biała koszulka, jednokolorowe (najlepiej kolorowe lub czarne) szorty, sportowe obuwie - sznurowane - na gumowej podeszwie, skarpety.

Informacja dodatkowa:

Uczniowie otrzymują podręczniki i ćwiczenia do edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego w ramach dotacji. Rodzice dokonują zakupu książki (ćwiczeń) do religii.

• Zapisy na obiady - wrzesień 2021

• Stołówka szkolna rozpoczyna wydawanie posiłków od dnia 6 września 2021 r.

Kwota do zapłaty na wrzesień wyniesie 57,00 zł.

Do dnia 3 września będą przyjmowane zapisy uczniów chętnych na korzystanie z wyżywienia.

Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie informacji na adres sp36intendent@wp.pl z imieniem, nazwiskiem oraz klasą, w której uczeń się uczy lub telefonicznie pod numerem 32 258 35 18 wew. 18.

Obowiązek zgłoszenia dotyczy wszystkich uczniów, również tych, którzy korzystali wcześniej ze stołówki. Informacja jest niezbędna w celu ustalenia ilości osób korzystających z wyżywienia oraz zamówienia odpowiedniej ilości surowców potrzebnych do przygotowania posiłku.

Osoba do kontaktu: Intendent - Małgorzata Rosenberger

• Iłłakowiczówny 13, 40-134 Katowice