• ODNAWIAMY SALE LEKCYJNE!

• Zachęceni efektem zeszłorocznej, spontanicznej akcji  pod hasłem „PRZYJAZNY KĄCIK”, podczas której  odnowiliśmy i zaaranżowaliśmy  przestrzenie szkolne: hol i korytarze przy sali gimnastycznej oraz przy sali komputerowej, w tym roku szkolnym ochoczo przystąpiliśmy do kolejnych metamorfoz. Od początku roku szkolnego 2021/2022  zostały odnowione trzy gabinety. Najpierw gabinet wicedyrektora i gabinet dyrektora, a później gabinet psychologa i pedagoga szkolnego.

Ale na tym nie mogło się skończyć. Przyszła kolej na sale lekcyjne.

Dzięki zaangażowaniu rodziców uczniów klas 5a, 5b i 6a, zostały gruntownie odnowione sale nr 14, 26 i 18. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że lekcje odbywają się w tak ładnych pomieszczeniach i dumni, że mamy tak zaangażowanych rodziców.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy wnieśli wkład w przeprowadzenie remontów w/w sal. Szczególne podziękowania dla naszego nieocenionego Pana Konserwatora.