• KORYTARZE W NOWEJ ODSŁONIE

• Podczas zimowych ferii 2023 r. dokonaliśmy kolejnych metamorfoz. Tym razem odnowiliśmy korytarze na parterze i na drugim piętrze.

Zmiany były możliwe dzięki pozyskaniu środków potrzebnych na zakup farb i innych dekoracji oraz zaangażowaniu w prace remontowe społeczności szkolnej.

Korytarz na parterze został odnowiony dzięki hojności fundacji Sage Foundation, która zakupiła farby i wykonała prace malarskie. Do ekipy Sage Foundation dołączyli uczniowie klasy 8a i rodzice. Serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom:

przedstawicielom Sage Foundation: p. Małgorzacie Langlois, p. Barbarze Kempńskiej, p. Karolinie Regule, p. Michałowi Sulżyckiemu,

uczniom klasy 8a: Martynie Błahut, Zuzi Fortunie, Sarze Lorenz, Kindze Szczepańskiej, Marcie Skibniewskiej, Oliwierowi Ogrodowczykowi i Oleksiemu Medviedievowi,

rodzicom naszych uczniów: p. Małgorzacie Langlois, p. Wojciechowi Mysiurze, p. Michałowi Szalonek, p. Andrzejowi Łyskowi, p. Aleksandrze Pietras_Dudek,

oraz nauczycielom: p. Dominice Jędzurze, p. Ewie Harasimowicz, p. Ani Krakowskiej-Wierzbik, p. Katarzynie Muszyk.

Dekoracje w formie pięknych kamieniczek zakupili nam Państwo Sawaściuk- rodzice Ludmiły z 1b i Tymka z 8a. Kamieniczki nabrały kolorytu dzięki pracy p. Barbary Duchowicz i p. Renaty Orłowskiej.

Całą metamorfozę dokończyły zakupione przez szkołę kolorowe siedziska.

Podziwiajcie efekty!

Przed zmianą:                      Po:

Byliśmy tak podekscytowani efektami naszej pracy, że drugi tydzień ferii też upłynął pod hasłem remontu.  Zajęliśmy się korytarzem na drugim piętrze. Zdecydowaliśmy się na styl loftowy i zakupiliśmy tapetę w cegiełkę. Sponsorami byli rodzice uczniów klasy 6a oraz Rada Rodziców.

Zebrała się grupa nauczycieli wolontariuszy, którzy własnymi siłami wytapetowali i pomalowali sufit i ściany. Nieocenioną pomoc otrzymaliśmy kolejny raz od pana Wojciecha Mysiury. Dołączyła do nas również rodzina Państwa Lubosów. Dziękujemy!

W prace zaangażowani byli nauczyciele: p. Ewa Hrasimowicz, p. Dominika Jędzura, , p. Iwona Zych, p. Dorota Trzepałka, p. Renata Orłowska, p. Katarzyna Muszyk. Całością prac dowodziła pani  Magda Bednarska.

Oto zdjęcia:

Przed:                                                                                   Po: