• DZIAŁAMY - ZMIENIAMY – NOWY KORYTARZ MAMY

• Podczas ferii zimowych grupa rodziców, nauczycieli oraz uczniów i absolwentów wyremontowała korytarz na I piętrze. Tym razem nasza akcja zyskała hasło: „DZIAŁAMY - ZMIENIAMY – NOWY KORYTARZ MAMY”. Ściany naszego korytarza zostały pomalowane oraz ozdobione naklejkami ściennymi. Zaaranżowano kącik gier, w którym stanęły dwa stoliczki z planszami. Jedna plansza czarno-biała do gry w szachy, druga kolorowa do gry o nazwie „węże i drabiny”. Wokół stolików postawiono kolorowe pufy, które są bardzo lubianymi przez dzieci, meblami.

Szczególne podziękowania kierujemy do osób, które bezpośrednio uczestniczyły w pracach remontowych:

Pani Lidii Korzeniowskiej-Drapacz,

Pani Agnieszce Puszkow-Bańce,

Pani Barbarze Sczepańskiej,

Panu Piotrowi Drapale,

Panu Dawidowi Sas.

Dziękujemy uczniom, Mironowi Bańce, Tymkowi Sawaściukowi z klasy 7a, i absolwentom Gimnazjum nr 1, Magdzie Wójtowicz i Pawłowi Wójtowicz, którzy dzielnie nam pomagali.

Pani Zuzannie Sawaściuk dziękujemy za zakup naklejki ściennej a Pani Magdzie Warlińskiej-Marek za podarowanie dwóch stoliczków.

No i oczywiście WIELKIE PODZIĘKOWANIA dla naszego „Pana Kierownika”J. Dziękujemy Panie Wiesiu!